drozki 01

SERCE JEZUSA GOREJĄCE OGNISKO MIŁOŚCI...

Jego Serce jest hojne dla wszystkich, którzy Go wzywają, dlatego zapraszamy serdecznie na dróżki bolesne w czerwcu - miesiącu szczególnie poświęconym Sercu Jezusa. Mszy św. przewodniczyć będzie oraz rozważania poprowadzi posługujący w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie - ks. Piotr Paciorek - poprzedni wikariusz naszej parafii.

W związku z dalszymi obostrzeniami sanitarnymi wskazanymi przez Rząd Polski - mimo poluzowań (do 150 osób w przestrzeni publicznej) - tradycyjnej procesji do stacji tajemnic różańcowych nie będzie. Co do liczby w kościele ograniczeń nie ma. Zapraszamy na Mszę św. jak i rozważania do kościoła. Jest też możliwość uczestniczenia w nabożeństwie poprzez transmisję na żywo.