Ważna informacja dla czcicieli Matki Bożej Zawadzkiej i pątników dróżek różańcowych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Drodzy czciciele Zawadzkiej Pani!

W związku z epidemią koronawirusa, zarządzeniami państwowymi oraz kościelnymi, dróżki w miesiącu kwietniu nie odbędą się. Wszystkie intencje Mszy Świętych, które zamówiliście odprawimy w dni poprzedzające dróżki od czwartku do soboty według następującego porządku:

Czwartek godz. 700 +Bogumiła Cebulska w 1 rocz. śm.

Piątek godz. 1700 1) o zdrowie i op. MBZ dla Cecylii i Jerzego i o rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie

2) o cud uzdrowienia dla Józefa

Sobota godz. 700 o Boże błog. w przygotowaniach do 100-ej rocz. koronacji od Grupy Modlitewnej

Sobota godz. 1700 1) dzięk.-błag. w int pielgrzymów ze Szkodnej oraz w int. kierowcy, który zawsze szczęśliwie dowozi na dróżki

2) +Andrzej Mądro w 21 rocz. śm. z int. żony

Zachęcamy do gorącej modlitwy w Waszych domach i rodzinach w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Niech Maryja, Królowa Polski, otacza nas swoją miłością i wstawia się za nami u Swojego Syna.

Niech nam błogosławi i sprzyja z synem swoim Zawadzka Maryja