Miosierdzie

W II Niedzielę Wielkanocną zapraszamy do wspólnej modlitwy transmitowanej na żywo z naszego Sanktuarium o godzinie 1500.

Odmówmy wspólnie w naszych domach Koronkę do Miłosierdzia Bożego, zanosząc osobiste intencje przed Boży Tron.

Główną intencją niech będzie prośba o ustanie pandemii koronawirusa.

Pan Jezus do siostry Faustyny powiedział: Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła  miłosierdzia  Mojego. Która dusza  przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699).

Niech nam błogosławi i sprzyja z Synem swoim Zawadzka Maryja!