Sanktuarium

Z trasy E4 w Zawadzie, jadąc od Dębicy, skręcamy w prawo tuż za murem posiadłości Raczyńskich (jadąc od Rzeszowa skręcamy w lewo przed murem). Świątynia znajduje się ok. 1,5 km dalej, bezpośrednio przy drodze po prawej stronie na wzgórzu.

N 50°02’55.03”
E 21°29’10.96”

• Grupy zorganizowane prosimy zgłaszać wcześniej telefonicznie pod numerem: 14 677-50-39
  • Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość odprawienia Mszy św.
  • Na życzenie oprowadzanie po Sanktuarium po wcześniejszym uzgodnieniu oraz możliwość zakupu pamiątek
  • Istnieje możliwość skorzystania z zadaszonego grilla po wcześniejszym uzgodnieniu
  • Świątynia (nowa część) udostępniona jest do modlitwy i zwiedzania w godzinach między poranną a wieczorną Mszą św.: 7.00 – 17.00 (18.00)
  • Parkingi dla samochodów oraz autokarów znajdują się na dole przy drodze głównej oraz u góry nad kościołem.
  • Możliwość spowiedzi tylko przed Mszą św.
  • Księgi intencji znajdują się w starej i nowej części kościoła (można wpisać intencje, które potem przedstawiane są podczas sobotniej nowenny przed Cudownym Obrazem)

Pokaż na większej mapie